O nas

Orient Express oferuje przejazdy komfortowymi pojazdami, przystosowanymi do przewozu 9 osób. Zabierzemy Cię spod domu i dowieziemy pod drzwi adresu docelowego tak, żebyś nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami podroży. Podróż w Orient Expressie będzie zatem nie tylko szybka i wygodna, ale także przyjazna dla Twojego portfela.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, profesjonalnych kierowców z wieloletnim stażem pracy, którzy za kierownicami aut spędzili tysiące godzin. Nasze samochody są wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami, tak, aby podróż przebiegała w komfortowych warunkach.

Wszystko zaczęło się w 1883 roku, kiedy pociąg Orient Express wyruszył w swoją pierwszą podróż z Paryża do Konstantynopola (dzisiejszego Stambułu). Luksusowym środkiem transportu, który łączył wschodni i zachodni kraniec Europy, podróżowali przeróżni ludzie – przedstawiciele europejskiej szlachty, dyplomaci, biznesmeni. Dzięki wygodnym wagonom sypialnianym i słynnej na całą Europę, wykwintnej kuchni, Orient Express zaczął kojarzyć się z podróżą na najwyższym poziomie.

Dzisiaj, marka Orient Express nadal kojarzy się z najwyższą jakością, komfortem jazdy i ekskluzywnością, która w przypadku naszej firmy dostępna jest i wręcz oczekiwana przez każdego Klienta.

Kontynuujemy tradycję Orient Expresu w XXI wieku oferując podróż na najwyższym poziomie. Nasze busy kursują pomiędzy miastami południowej Polski i północnych Niemiec, jednak myślimy już o poszerzeniu sieci o kolejne regiony, co przy dynamicznym rozwoju firmy jest tylko kwestią czasu.